Twitterda takipçi sayısını artırma

Merhaba çocuklar herkesin bildiği üzere twitter genelde popüler insanların kullandığı bir paylaşım uygulaması.Bizler ünlü olmadığımız için burada paylaşım yapamayacakmıyız. Hayır hemde öyle yöntemler paylaşacağım ki twitterı yıkacağız. Bu yazıyı okuyan herkesin takipçisi milyonları bulacak.Nasıl mı? elbette bu sihirli değnek gibi bir günde olmayacak zamanla. Suyun damlasının taşı aşındırması gibi bizde twitterı aşındıralım öyle değilmi değerli ziyaretçi kardeşim.
          Öncelikle sizlere bir yazı alıntısı yapacağım ve oradaki siteleri takip edip onların takipçilerini takip ederek gittiği yönde bizde ilerleyeceğiz.

    Selam arkadaşlar bu benim Twitter hakkında yazdığım ilk yazım olacak. Dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama 140 karakterle sınırlı bir mesajlaşma uygulaması olan güvercin amblemiyle meşhurlaşan ve son zamanlarda resim ve video da paylaşılmasını sağlayan bir uygulama.
            Genelde twitter kullanıcıları kendilerine bir takipçi kitlesi olması gerekiyor ve bu konuda en şanslıları elbetteki ünlüler değil mi? Onlar ünlü oldukları için takipçi bulmasına gerek yok değil mi? çünkü takipçiler onları arayıp zaten buluyor haksız mıyım. Bu durumda biz ünsüzler ne yapacağız ben burada bu konu hakkında yazmayı siz değerli ziyaretçilerimi bu hususta aydınlatmaya çalışacağım.
               Değerli ziyaretçi kardeşim bizler ünlü değiliz ama bazı takibe takip yapan siteler mevcut şimdi ben sizler için twitter da kimi takip etmeliyiz bunları araştırdım. Yazımın sonunda paylaşıyorum. Bu kullanıcı adlarından girip takip ettiği kişileri takibe alarak takipçimizi artırıyoruz.

               Twitter ne olduğunu ve ne işe yaradığını neredeyse bilmeyenimiz yoktur.Ama twitter takipçiniz yoksa tweet atmanızın zaten bir anlamı yok öyle değil mi? Öncelikle kendimize twitterda takipçi bulmalıyız. Bunun içinde yapılması gereken işler var ve fazlada bir zamanımızı almıyacak.
Mobile twitter kullananlarımız vardır öyle mi? Elbette kullananlarımız çoktur.Arama kısmına twitter news yazdığımızda yeni olan tweetler sayfamızda beliriyor.Bilemediğimiz bazı twitter kelimelerini sizler için çevirdim.my twitter  benim twitterım twitter for android - Android için mobil uyumlu twitter indirebileceğiniz siteler mevcut.
tweet app  - app tweet
twitter apps for android - Android için apps twitter


İşte sizlere takip yapacağınız kullanıcılar buyrun sömürün

@saglik_personel
@arkadasfm
@yazarinbiri1

Kaynak:
https://twitterdakimitakipetmeli.blogspot.com.tr/2018/04/twitter-da-kimi-takip-etmeli.html

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Counter Strike Global Ofansive (CS:GO) REKABETÇİ OYNUYORUZ!

Marsupilami