Kayu hakkında güzel bir makale

Kayu çizgi filmi yayına başladığı günden itibaren izlenme rekorları kırarak çocukların yeni ve de en sevilen kahramanı olmay yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Benim kanaatimi soracak olursanız eğer kayu gerçekten de çocuklar için hem eğlence kaynağı hemde onların davranışlarını vede yeteneklerini ruh yapılarını olumlu derecede etkileyen güzel şeyler aşılayan harika bir çizgi film.
Şimdi sanal alemde artık böyle güzellikleri yayınlamak bir nevi çocuklarımızın kişilik gelişimlerini etkilemek ve onlara olumlu derecede katkı sağlamak için bu tarz çizgi filmleri burda yayınlamak ve çocukların hayal dünyasını burdan genişletmek bizlerin boyun borcudur. Artık bu tarz filmleri yayınlamaktansa çocukların gelişimini etkileyecek şiddet içeren çizgi filmleri ve erotik içerikli filmleri yayınlayarak daha fazla kazanç sağlamak için çocukların ahlakını bozmuş yada bozacak her türlü içeriğe müsade eden site sahipleri lütfen bazı konularda özelliklede çocuklarımızın gelişimini ve ruh yapısını olumsuz etkiliyecek bu tarzdaki konulardan uzak durup daha güzel çizgi filmleri yayınlayarak olumlu desteklerini bekliyoruz.
Epeydir biz burda yayınladığımız çizgi filmleri iyi takip ediyorsanız eğer içeriği kötü olan tek bir tane olumsuz çigzi film bulunmadığını göreceksiniz.
Eğerki bu konuda farklı düşünüyorsanız olumsuz içeriği burdan yorumlardan bize bildirirseniz bizlerde onu sizlerin isteği doğrultusunda kaldırırız.Bizim amacımız burda çok para kazanıp çocuklarımızın ahlakını bozucu yayın yapmak değil onların gelişimini olumlu yönde etkileyen daha akıcı hoş güzel çizgi filmleri bulup burda sizlerle paylaşmak.
Umarız ki sizleri daha iyi eğlendiren eğiten çizgi filmeri burda paylaşmış olmak unutmayınki kayu yani diğer ismiyle caillou izleyen çocukların çoğu daha olumlu davranışlar sergileyerek anne ve babalarını da üzmezler.
Son söz olara şunu diyebilirim ki bizler sizleri çok ama çok seviyoruz.

Yorumlar

  1. Hi, јust wantеd to tеll уou, І lοved
    thiѕ pοst. It was ρractіcаl.
    Keеp on ρoѕting!

    Here iѕ mу pagе - Gazeteleг (gazeteleroku.ws)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayo Çizgi Film Türkçe İzle

Counter Strike Global Ofansive (CS:GO) REKABETÇİ OYNUYORUZ!