26 Temmuz 2008 Cumartesi

Çizgi film

çizgi film izle

Çizgi Film izle sitesine hoşgeldiniz. Sitemizde yüzlerce çizgi film videosu bulunmaktadır. Birçok çizgi film kahramanlarının tanıtımları yapılmaktadır. Çizgi film arşivimiz her gün güncellenmektedir. Çizgi Filmler kategorimizde birçok filmin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bilgi içerikli yapılan sitemizde ayrıca, resimlerini, Duvar kağıtlarını ve videolarını bulabilirsiniz.
Sitemizde bulunan bazı çizgi film kahramanları: Sevimli Kahramanlar kategorisinden sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının bilgileri ve videoları bulunmaktadır. Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Duffy Duck, Tazmanya Canavarı ve diğer kahramanlar.
Çizgi film izle sitemizde bulunan diğer çizgi film tanıtımları ise şöyle: Şirinler, Temel Reis, Jet Kit, Casper, Garfield ve diğer kahramanlar.
Çizgi film sitemizden izlemek istediğiniz çizgi film ile ilgili linke tıklayınız ve çizgi filmi bilgisayarınıza indirmeden izleyiniz. Sitemizin amacı, bir çok çizgi filmi bir arada bulundurmak ve sizlerin izlemesini sağlamaktır.
Yakında açılacak olan forum bölümümüzden paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Sevdiğiniz kahramanların filmlerini sitemize gönderebileceksiniz. Ayrıca düzenlenecek olan ziyaretçi defterimizde site ve çizgi filmler ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceksiniz. Çizgi Film izle sitemizde sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının resimlerine ve sizler için özel hazırlanmış duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. burda cizgi filmleri nasıl seyretcez bi yardım

    YanıtlaSil
  2. yaf tıkla videoyu çalıştır izle bu kadar basit

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil